İzolasyon çözüm ayrıcalıklarımız

İzolasyon uygulamalarında nitelikli çözümler elde edebilmek için teknik bakımdan yeterli firmalarla çalışmalısınız. Donanım ve deneyim seviyesi ortaya çıkacak sonuçların niteliğini doğrudan etkiler. Ayrıca size sunulacak ek hizmetler ve danışmanlık desteği, sonuca daha Sorunsuz şekilde erişmenizi sağlar. Firmamız tüm müşterilerine sunduğu çözüm ayrıcalıklarıyla fark yaratır. Bizden alacağınız hizmetler kapsamında aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Çözüm odaklı çalışma prensibi

Gerçekleştireceğimiz uygulamalarda ezbere çözümleri değil, ihtiyacınıza yönelik çözümleri tercih ederiz. Bu sayede ekonomik ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kapsamlı müşteri desteği

İzolasyon çözümlerimizi, müşterilerimize en detaylı biçimde bilgilendirip süreç boyunca her detaydan haberleri olmasını sağlayarak sunarız. Bu noktada sizlerden gelen her talebi değerlendirir ve taleplerinize mümkün olduğunca hızlı dönüş yaparız.

Uzmanından teknik destek

Her konuda müşteri hizmetleri kapsamında sunulmuyor olsa da bizden detaylı teknik destek alabilirsiniz. Mevcut projeniz veya farklı projeleriniz için bizimle sürekli etkileşim halinde olabilir ve detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Planlama

Izolasyon ciddi bir iştir özellikle planlamanın kusursuz biçimde yapılması ve uygulamanın plana uygun şekilde sürdürülmesi gerekir. Biz süreçlerimizi sistematik biçimde yönetiyor ve mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Orijinal malzeme yüksek nitelikli işçilik

Malzeme tedarikimiz sahip olduğumuz kalite standartlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirilir. Aynı şekilde işçilik kalitemiz de buna mukabil en yüksek seviyede kalite koşullarını ortaya çıkaracak seviyede yer almaktadır.

Termal kamera çekimi

İzolasyon uygulamalarımızda ısı kaçaklarını tespit edebilmek için modern yöntemler kullanırız. İhtiyacı tespit etmek ve özel ihtiyaçlar halinde doğru noktaya müdahale edebilmek için termal kamera çekimi oldukça önemli bir uygulamadır.

3D Modelleme ve Renklendirme

Üç boyutlu modelleme ve renklendirme uygulamalarımız sayesinde, sizlere ortaya çıkacak sonucu önceden görebilme imkanı tanırız.

Hukuki Danışmanlık

Isı yalıtımı Kanuni bir zorunluluk haline gelmiş olduğundan, gerek yapı sahipleri, gerekse site yöneticileri ve bu işten sorumlu olan diğer yönetim birimleri için hukuki danışmanlık desteği veriyoruz. Kanuni yükümlülüklerini eksiksiz biçimde yerine getirebilmesi için gerekli olan şartlar bizim tarafımızdan size arz ediliyor.

İş Güvenliği

Firmamız sorumlu taahhütler sunar ve iş güvenliği noktasında tüm tedbirleri alarak müşterinin hiçbir yükümlülük altına girmemesini sağlar.

Ödeme toplama

Ödemelerin Kat maliki bazında toplanabilmesi için gerekli şartları oluşturabilmenize yardımcı oluruz.

Profesyonel hizmet

Uygulamada görev alan personelin yeterlik belgeleri bulunmakta olup firmamızda mühendislik esaslara göre hizmet vermektedir.

Enerji kimlik belgesi desteği

Projelerin tamamında enerji kimlik belgesi ihtiyaçlarınız dikkate alınmakta ve Öncelikle buna yönelik asgari şartlar ortaya konulmaktadır.