Hakkımızda

Yalıtım ciddi bir iştir. Yüksek teknolojiler ve bilimsel yaklaşımlar sergilenmeksizin, gerçekleştirilecek uygulamalarda başarılı sonuçlara erişmek neredeyse imkânsızdır. Izolasyon ürünlerinin tercihi ve uygulama tekniği ortaya çıkacak sonucun niteliklerini belirler.

Bu noktada gerek kalite standartları, gerekse uygun materyalin tercihi firma yani uygulayıcının sahip olduğu bilgi ve deneyimle doğru orantılıdır. Elbette uygulayıcı firmanın, yaklaşımı ve etik ilkeleri sonuçların nitelikleri üzerinde doğrudan belirleyici olacaktır.

Biz sizin için, dünya standartlarında izolasyon çözümlerini, ülkemiz koşullarına en iyi şekilde adapte ederek ekonomik ve yüksek kaliteli hizmetlere dönüştürüyoruz. Yeni nesil teknolojileri en uygun şekilde kullanarak, vaat ettiğimiz sonuçları tam anlamıyla elde edebiliyor ve ödediğiniz her kuruşun karşılığını alabilmenizi sağlıyoruz.

Standartlar, kanuni sınırlamalar ve firma vizyonumuz bir araya getirerek, müşterilerimize en yüksek standartlarda çözümleri sunmaktayız.

Sunduğumuz yalıtım hizmetleri:

Firmamız;

 • Isı yalıtımı
 • Su yalıtımı
 • Ses yalıtımı
 • Yangın yalıtımı
 • Endüstriyel İzolasyon

Ana iş kollarında faaliyet göstermektedir.

Isı yalıtımı uygulamalarından olan ve günümüzde yaygın biçimde tercih edilen mantolama uygulamaları, su yalıtımı bileşenlerinden olan çatı izolasyonu ve drenaj uygulamaları, yani kısaca yalıtıma dair tüm hizmetleri bizden alabilmektesiniz.

Sistematik hizmet yaklaşımı

Firmamız sunduğu hiçbir hizmeti projelendirmeden devreye almaz. Tüm çalışmalarımızda öncelikle projenin detaylı analizlerini yapar, materyal ve Teknik planlamaları gerçekleştirir, projenin projeksiyonunu yaparız. Olağandışı durumları dahi proje planlamasının içerisine dahil ederek, zamanlama hatalarının önüne büyük ölçüde geçebilmekteyiz.

Ayrıca bu sistematik yaklaşım sayesinde, maliyet farklılıkları proje öncesi ve sonrasında ortaya çıkmamakta, şartname esasları bütünüyle karşılanmaktadır.

Yapı sektöründe ihtiyaç duyulan materyallere erişim noktasında, firmamız oldukça güçlü bir ağa sahiptir. Üstün nitelikli materyalleri, uygun fiyatlarla tedarik edebilmekte ve uygulamalarımızda kullanabilmekteyiz. Süreceğim planlanmasında, tedarik zincirimizin gücü de oldukça önemli bir faktör olarak kabul edilmelidir.

Mutlak müşteri memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda ele alır. Teknik bakımından üstün nitelikleri bulunan uygulamalarımız, estetik bakımdan da müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde biçimlendirilir. Sürecin herhangi bir noktasında, müşterilerimizden gelen soru, görüş, öneri ve şikayetleri hassasiyetle dikkate alır, çözüm üretilmesi noktasında en üst düzeyde harekete geçeriz. Hizmetlerimizin nitelikleri bakımından herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamayacaksınız noktasında her zaman garanti verebiliriz. Bizim için aslolan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanması ve çözümlerin uluslararası standartlarda faydaları sağlayabiliyor olmasıdır. Bu kapsamda, kazancımızı azaltacağını biliyor olsak da, maliyete katlanmadan çekinmeyiz.

Her ihtiyaca uygun çözümler

Gerçekleştirdiğimiz izolasyon uygulamaları, çok küçük boyutlardan devasa boyutlara kadar sunulabilmektedir. Bir kulübenin yalıtımından, fabrika, okul, hastaneye ve benzeri dev yapıların yalıtımına kadar her büyüklükte yapıya hizmet sunabilmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler, hangi boyutta olursa olsun en yüksek standartlara sahip olacaktır. Bu noktada, maliyet optimizasyonunu benimsemiş olduğumuz toplam kalite stratejisi kapsamında gerçekleştirebiliyoruz.

Firmamızın sizlere en büyük vaadi fiyat değildir. Bizim iddiamız, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılanacağı, ve mevcut kalite standartlarında en uygun yalıtım fiyatlarının size sunulacağıdır. Bizimle şimdi iletişime geçerek, fiyatlarımız, uygulama esaslarımız ve diğer konularda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Yapıları en yüksek standartları kazandıracak izolasyon çözümlerini sunabilmek için, dünya İzolasyon sektörünü anlık olarak takip ederek, güncel teknolojileri benimsemek, mevcut şartlar içerisinde en uygun çözümleri ortaya koyabilecek inovasyon projeleri gerçekleştirmek, çözüm odaklı pozisyon almak ve sektördeki Konumumuzu yükselterek güçlendirmek vizyonumuzu temellerini oluşturur.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en yüksek kalite standartlarında teknolojileri uygulamalarımıza dahil etmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu standartlar kapsamında en uygun fiyatlarla karşılamak, enerji maliyetlerini azaltarak müşterimize ve ulusumuza faydalı olmak misyonumuzdur.

Kurumsal değerlerimiz

 • Bütün projelerimizi planlı ve sistematik biçimde gerçekleştiririz.
 • Müşterilerimizi detaylı ve net biçimde aydınlatırız.
 • Sözleşme detayları da yer alan unsurları eksiksiz bir şekilde uygularız.
 • Kanuni sınırlamalara azami düzeyde özen gösteririz.
 • Kalite odaklı çalışırız.
 • Fayda üretmeyecek uygulamaları gerçekleştirmeyiz.
Memnuniyet
İşlerinizde teknik bilgimiz ve memnuniyet ilkemizle proje başlangıcından işin tamamlanmasına kadar hizmetinizde olduğumuzu, bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızı belirtmek isteriz.
Tecrübe
İzolasyon Çözüm, ısı, su, ses ve diğer bir çok yalıtım dallarında hizmet vermek amacıyla 2005 yılında faaliyetine başlamıştır.Ancak izolasyon sektöründeki tecrübemiz 1990 yılına dayanmaktadır.
Başarı
Isı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı ve diğer birçok izolasyon çözümü alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

İLETİŞİME GEÇİN, SİZİ HEMEN ARAYALIM !