Asansör Kuyusu Su Yalıtımı

Asansör günümüz çok katlı yapılarının olmazsa olmazıdır. Yaşam alanlarında konforu arttıran asansörler aynı zamanda binaların ve dairelerin fiyatlarını ve albenisini de arttırmaktadır. Bir asansörün kullanım kalitesini etkileyen temel etkenlerden birisi asansör kuyusu su yalıtımı olarak karşımıza çıkıyor. Bu işlem bazen firmalar ve bina yapımcıları tarafından çok önemsenmiyor ve üstün körü geçiştirilebiliyor. Fakat zaman içinde bina sakinleri büyük problemlerle karşılaşabiliyor ve asansörler adeta kullanılamaz hale gelebiliyor.

Asansör kuyusu binalarda temelin en derin kısmıdır. Bina temelinde toprağa en yakın alandır. Dolayısıyla topraktan gelecek herhangi bir suyun ilk dolacağı yer asansör olacaktır. Başarılı biçimde su yalıtımı yapılmadan bu riski ortadan kaldırmak imkansız olmakla beraber basit ve sıradan yapılacak uygulamalarla uzun vadeli çözümler bulmak imkansızdır. Firmamız bütün projelerinizde en modern su yalıtımı yöntemleriyle destek sunmakta, yapınızın projesine sadık kalarak uzun ömürlü ve üstün kaliteli izolasyon çözümleri sunmaktadır. Yıllardır sorunsuz projelere imza atan firmamız asansör kuyularınıza kalıcı çözümler üretmekte, oluşabilecek problemleri daha baştan ortadan kaldırmaktadır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Su Yalıtımı

Su yalıtımı, binaların tamamında olduğu gibi asansör kuyularında da en önemli unsurdur. Çünkü asansör kuyusunun su akması hem bütün bir yapının çürümesine hem de asansöre ve ekipmanlarına zarar verecektir. Duvarı nem çürütür. Bu yüzden binalarınızın uzun ömürlü olması için mutlaka su yalıtımı yapılmalı ve son derece seçici olunmalıdır. Bugün pek çok firma gelir geçer ve kısa süreli çözümlerle asansör kuyularının su yalıtımlarını geçiştirmektedir. Üstelik firmamızın en kaliteli yalıtımı yaptığı fiyatlar karşılığında. Fakat kısa zamanda yaptıkları yalıtımlar çözülmekte gerek asansörler gerekse bütün yapı çok büyük problemlerle karşı karşıya kalarak daha büyük masraflar doğurabilmektedir.

Firmamız son derece ekonomik fiyatlara uzun vadeli çözümler sunmakta, hızlı hizmet kaliteli işçilik ile sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır. Üstelik firmamız asansör kuyusu su yalıtımlarını sadece binaların temel aşamasında değil, daha sonra sorun yaşamanız halinde de uygulayabilmektedir. Binanızın yaşı fark etmeksizin en modern yalıtım teknikleriyle asansör kuyularınızın yalıtımı ekiplerimizce yapılabilmektedir.

Uzun Ömürlü Su İzolasyonu

Son yıllarda asansör kullanımı için alınan etiketlerden birisi yeşil etikettir ve yeşil etiketin alınabilmesi için temel unsurlardan birisi asansör kuyularının su izolasyonudur. Asansör kuyularının su izolasyonu yapının içerisinden yapılan bir uygulamadır. Bu yüzden negatif yönden su yalıtımı ve enjeksiyon su yalıtımı uygulanmalıdır. Bunun için bütün yüzeyin betonla kaplı olması gerekir. Betonlar da sağlam ve kaliteli olmalıdır. İçerisine su yalıtım harcı katılmalı, enjeksiyonlarla sağlamlaştırılmalıdır. Firmamız en kaliteli izolasyonu yapılarınızla buluşturmaktadır.